معمولا در آموزش های طراحی قالب وردپرس، فقط یک سری مقدمات آن را می گویند اما برای راحت تر کار کردن و حرفه ای شدن، باید این مهارت ها و زبان را تخصصی تر یاد بگیرید. در این مطلب شما را با این سطوح آموزش وردپرس آشنا می کنیم و در پایان یک دوره آموزش وردپرس را به شما معرفی می کنیم تا بتوانید آموزش وردپرس رایگان وارد مسیر یادگیری طراحی سایت با وردپرس شوید. پس از اینکه وردپرس را نصب و به آن وارد شدید، کم کم باید با بخش های مختلف پیشخوان آشنا شوید. پس می توان گفت خیر، برای آموزش وردپرس پیش نیازی لازم نیست مگر اینکه بخواهید کدنویسی وردپرس را هم کار کنید که در آنجا لازم است با PHP آشنا باشید. البته، اما در شروع کار ضروری نیست. راهنمای مسیر آموزش وردپرس را ببینید و به خوبی از اینکه چطور باید وردپرس کار شوید، آگاهی پیدا کنید.

مانند: یوتیوب و سایتهای داخلی که اطلاعات بسیار خوبی را در اختیار شما قرار میدهند. هنگامی که می خواهید در سایت خود تغیرات کلی ایجاد کنید بهتر است آن را در حالت تعمیر و نگهداری قرار دهید که در آن صورت تغییرات ایجاد شده قابل مشاهده نخواهد بود. این پردازش اضافی از سوی سرور ممکن است چیزی اضافی به نظر بیاید، اما اصلاً چنین نیست. یادگیری وردپرس در کمتر از یک هفته آن هم به صورت کاملا رایگان چیز دور از دسترسی نیست. نوشتن افزونه های وردپرس نیز یکی دیگر از راه های حرفه ای تر شدن در وردپرس و درآمد زایی است. حال مسیر یادگیری وردپرس از مبتدی تا حرفه ای را با هم بررسی می کنیم. هر دوره فیلم آموزش وردپرس از مبتدی تا پیشرفته می تواند یک راهنمای سریع یا یک راهنمای جامع باشد. یکی دیگر از قابلیت های این افزونه امکان استفاده و نمایش ویدئو ها در قسمت ابزارک ها می باشد با استفاده از این قابلیت قادر هستید ، تعداد تعیین شده ای از آخرین ویدئو های خود را که در کانال آپارات خود منتشر کرده اید را به نمایش بگذارید تا در بخش ابزارک برای کاربران نمایش داده شده و با کلیک بر روی هر کدام از آن ها به صفحه فیلم در سایت آپارات هدایت شوند.

اگر با واژه ای روبرو میشوید که آن را نمیدانید، میتوانید به واژه نامه وردپرس مراجعه کنید. اگر قصد دارید شما هم یک کسبوکار اینترنتی داشته باشید و از آن کسب درآمد کنید، قطعا وردپرس میتواند سایت اختصاصی شما را برایتان راه اندازی کند. وقتی برای اولین بار افزونه را نصب کنید، در بخش تنظیمات افزونه با نام نمایش جستجو Search Appearance میتوانید از گزینههای زیادی که در اختیارتان قرار میگیرد استفاده کنید. افزونه های وردپرس به شما اجازه میدهند تا قدرت و کارایی سایت وردپرسی خودتان را افزایش دهید؛ برای مثال فرم تماس آموزش وردپرس رایگان اضافه کنید، فروشگاه بسازید و غیره .برای آموزش روش های نصب افزونه در وردپرس میتوانید به آموزش نصب افزونه در وردپرس بروید. مثلاً مقاله های یک وب سایت داخل صفحه های جداگانه قرار دارند، همچنین صفحه های تماس با ما، درباره ما و غیره اجزایی از یک وبسایت هستند که هر کدام کارایی و مفهومی جدا را به کاربر منتقل میکنند.

هاست فضایی در اینترنت برای قرار دادن فایل های وبسایت شما میباشد. ما همیشه سعی کردیم آموزش کامل کار با وردپرس را در بخش آموزش وردپرس بصورت بروز و مرتب قرار دهیم. امیدوارم این مقاله برای شما مفید باشد و اگر سوالی وجود دارد که ما به آن پاسخ ندادهایم، میتوانید در قسمت نظرات باما در میان بگذارید. همانند یادگیری یک زبان، یا در واقع هر مهارتی، بهتر است روی سطحی که برای دستیابی به آن تلاش میکنید و کارهایی که میخواهید انجام دهید تمرکز کنید. اگر هم نیاز به امکانات خاصی در سایت خود دارید که در سیستم پیش فرض وردپرس نیست، کافیست افزونه مربوطه را از سایت وردپرس دانلود کنید و روی سایت خود نصب کنید.

https://cli.co/wpbaran1