فرمت مناسب برای اینکار استفاده از فرمت عنوان دسته بندی، جداکننده، عنوان سایت است. به همین راحتی اینکار برای شما میسر می شود. مردم معمولا فراموش می کنند که اعتبار سایت شما به عنوان یک فاکتور در رتبه بندی محلی قرار می گیرد. عنوان ها به شما کمک می کنند تا موضوعات را دسته بندی کنید. باقی بخشها بهتر است از حالت ایندکس خارج شوند، مگر اینکه صفحه یا بخش خاصی به طور فعال درحال تولید محتوای موثر است، در غیر این صورت بهتر است از ایندکس کردن آنها صرف نظر کنید. یکی از کلیدی ترین پارارمترهای موثر بر سئو محلی همین نظرات کاربران در صفحه گوگل پلاس شماست. روبات های گوگل قابلیت درک شماره تماس و آدرس شما را دارند، به همین دلیل یکی از بهترین فضاهای سایت جهت درج اطلاعات تماس فوتر سایت است که در همه جا تکرار میشود.

باکس جستجوی محلی یک نوع سنتی از نمایش نتایج محلی است که در آن نام تمامی تجارت های محلی حاوی عبارت جستجو شده به نمایش گذاشته می شود. به همین منظور اولین قدم در سئوی محلی هدف گذاری روی عباراتی است که مستقیما نام مکان، محدوده یا شهر مورد نظر شما را در خود دارند و دومین قدم قرار دادن افزونه yoast seo premium این عبارات در فضاهایی مناسب از محتوای سایت خواهد بود. در مقابل این دکمه، دکمه دیگری با نام “استفاده از برنامه فیس بوک به عنوان مدیر” وجود دارد،که با انتخاب آن شما باید یکی از اپهای ساخته شده توسط خود را معرفی کنید. بله! عنوان سئو در واقع باید کلمه کانونی را در ابتدای خود داشته باشد و دقیقا همان عنوانی است که در گوگل ظاهر میشود.

یک مطلب دارای یک عنوان و محتوا می باشد که گوگل عنوان رو در نتاریج جست و جو نمایش میده و به صورت دلخواه قسمتی از محتوا رو هم در زیر عنوان نمایش میده , وردپرس سئو به شما اجازه میده تا بتونید برای مطالب خود عنوان و توضیحات سفارشی مشخص کنید تا در نتایج گوگل بتونید چشم گیر تر باشید . افزونه سئو وردپرس یواست از بهترین نوع پیوند یکتا در وردپرس استفاده می کنه و همچنین اجازه میده تا بتونید کاملا ادرس مطالب و برگه ها رو کاملا سفارشی سازی کنید . این بخش به شما اجازه میدهد تا محتوای ارسال شده به فید یا RSS سایتتان را بررسی کنید و روی آن کنترل داشته باشید.

افزونه Yoast Seo پرطرفدارترین افزونه سئو وردپرس است که کاربران وردپرس در سرتاسر دنیا از آن استفاده میکنند. به شما کمک می کند تا تلاشهای SEO خود در WordPress SEO را مدیریت کنید: با نقش SEO ما می توانید به همکاران دسترسی داشته باشید تا به بخش های خاصی از افزونه Yoast SEO دسترسی پیدا کنند. عبارت کلیدی در زیرشاخه: وجود کلمه کلیدی یا کلمات مرتبط آن در زیرشاخه یا همان تگ های H یکی از نکات مهم در سئو محتواست. تجزیه و تحلیل سئو: ابزاری ارزشمند برای نوشتن متون دوستانه SEO با کلمات کلیدی مناسب (تمرکز) در ذهن. موتور وب سایت خود را تنظیم کنید تا بتوانید روی ایجاد محتوای عالی تمرکز کنید. شما حتی می توانید با نسخه رایگان این افزونه نیز به امکانات بسیاری دسترسی داشته باشید و به راحتی سایت خود را سئو کنید.

این باکس محلی معمولا بعد ازنمایش سه نتیجه کلی نمایش داده می شود. این افزونه با نصب بیش از 4 میلیون بار بالاترین محبوبیت را در بین وبمستران جهان در زمینه سئو دارد که این آمار به ما نشان می دهد این افزونه تا چه حد توانسه است رضایت وبمستران را جلب نماید . لینک های مناسب از سایت هایی در زمینه کاری خودتان کسب کنید. اگر شما صاحب کسب و کار، وبلاگ نویس، محتوا نویس، برنامه نویس یا متختصص سئو هستید: یواست سئو به شما کمک میکنه که سایتتون رو در بهترین حالت نگه دارید. اما افزونه یواست سئو کاملا این مشکل را با استفاده از ریدایرکت ۳۰۱ برطرف نموده است. اما بسیاری از افراد هستند که با این افزونه آشنایی ندارد که ما در این مقاله به طور جامع نکات تنظیمات افزونه یواست (yoast) را خواهیم گفت.

شما باید تنظیمات آن را به صورت دقیق انجام دهید. در این بخش که نیاز به تصویر آنها مشخص هست، می توانید خیلی راحت آدرس دقیق شبکه های اجتماعی خود را قرار دهید. قراردادن لینک سایت خود در هر سایت یا مجموعه ای به معنی پیشرفت شما در نتایج گوگل و یا بهبود سئوی محلی نخواهد بود و تنها سایت های معتبر میتوانند موجب پیشرفت شما شوند، چیزی که به راستی در فضای اینترنت ایران به سختی یافت میشود. دراینجا نمونه ای ازاین جستجو را برای سایت دهکده وب را می بینید، در جستجوی عبارت “دهکده وب” سایت دهکده وب به شکلی کاملا متفاوت از سایر نتایج نمایش داده میشود و این امر تنها ناشی از رعایت اصول سئو محلی می باشد. بنابراین باید با توجه ویژه این تنظیمات را انجام داد. ممکن است شما در یک عبارت خاص مانند “آموزشگاه خیاطی” جایگاه مناسبی نداشته باشید، ولی میتوانید با رعایت اصول سئو محلی هدف گذاری خود را برای عباراتی مانند “آموزشگاه خیاطی در تهران” انجام داده و به سرعت در این کلمات پیشرفت کنید.

https://www.scoop.it/topic/gentable/p/4125542353/2021/06/27/yoast-seo-premium