در نسخه جدید افزونه راکت وردپرس wp rocket شما ۱۳ تب را مشاهده می کنید که می خواهیم به سراغ تک تک این تب ها برویم و پیکربندی های لازم رو انجام دهیم. سعی کردیم کامل ترین مقاله از لحاظ بار آموزشی و کم حجم ترین مقاله رو به شما ارائه بدیم تا بتوانید بصورت کامل با افزونه ی قدرتمند راکت کار کنید و از اینکه با ماگرتا همراه بودید سپاسگزاریم. افزونه WP Rocket چناچه در وب سایت خود از ویدیوها استفاده های فروانی میکنید و یا یکی از سایت های ارائه دهنده ویدیو و فیلم هستید میتوانید برای توجه بیشتر کاربران در گوگل سایت خود را با افزونه ی اسکیما به شکل زیر نمایش دهید. شما برای افزایش سرعت سایت خود باید تصاویری که روی سایت استفاده می کنید را بهینه کنید. در این صورت، کاربران وفادار بیشتری به سایت شما جذب می شوند زیرا آنها در مورد شما در نتایج جستجو خوانده اند، و سپس از روی این اطلاعات تصمیم گرفتند سایت شما را برای بازدید انتخاب کنند و این انتخاب با خروج سریع از سایت همراه نخواهد بود.

پیش بارگذاری برای این می باشد که شما مشخص کنید زمانی که کاربران وارد سایت شدند ابتدا یک لودینگ به آنها نمایش داده شود سپس زمانی که تمامی قسمت های سایت به طور کامل بارگذاری شده تصویر لودینگ حذف شده و صفحه سایت به کاربر نمایش داده شود. اگر بخواهیم این افزونه را با افزونه های مشابه مقایسه کنیم می توان گفت تمامی ویژگی های کامل را داراست و می تواند از همه ی امکانات پشتیبانی کند، پس دیگه منتظر چی هستی؟ در این صورت این افزونه تمامی کدهای داخل این فایل ها را به طور کامل فشرده کرده و آنها را داخل پوشه cache قرار می دهد و از این پس این فایل ها را از این پوشه بارگذاری می کند .

که این افزونه به مقدار قابل توجهی این فایل ها را فشرده می کند. بارگذاری تنبلبه این معنی است که وقتی شما داخل صفحه سایت خود هستید و صفحه را به سمت پایین اسکرول می کنید با اسکرول شدن صفحه ، تصاویر هم بارگذاری می شوند. با فعال سازی افزونه در قسمت بالای پیشخوان وردپرس گزینه wp rocket اضافه خواهد شد. مواردی مثل بهینه سازی پیش نویس ها ، مطالب حذف شده ، دیدگاه های اسپم و … افزونه های افزایش سرعت افزونه های فوق حرفه ای و فارسی که سرعت سایت شما مثل موشک افزایش می دهند. بنابراین WP Rocket چه برای افراد مبتدی و چه برای افراد حرفه ای، گزینه ای مناسب در امر بهینه سازی سایت به شمار می آید. • User Cache: در این بخش می توانید با فعال سازی گزینه Enable caching for loged-in wordpress user کش کاربران وارد شده به سیستم را فعال نمایید.

از آنجایی که ما همیشه بهترین ها را برای شما می خواهد اینبار هم با معرفی افزونه سرعت موشک قصد دارد تا خدمتی بزرگ را برای کاربران خود فراهم کند. آخرین افزونه کش وردپرس که قراره بهتون معرفی کنم Cache Enabler هست. تب اول افزونه wp rocket ،تب داشبورد است که تنظیمات خاصی ندارد و فقط یکسری توضیحات غیر ضروری را برای ما ارائه داده است که کار ضروری با آنها نداریم. این بخش که برای سازگاری افزونه موشک وردپرس با سیستم های توزیع محتوا در نظر گرفته شده است . به همین دلیل هر وب سایت باید از نظر سرعت بهینه شود و یک سیستم کش قدرتمند در هسته اصلی خود داشته باشد. پیشنهاد می کنیم قبل از هر گونه دستکاری در این بخش از بانک اطلاعاتی وردپرس خود نسخه پشتیبان تهیه کنید .

http://wordpress-learn.gigfa.com/%D8%A7%D9%81%D8%B2%D9%88%D9%86%D9%87-wp-rocket-%D8%A8%D9%87%DB%8C%D9%86%D9%87-%D8%B3%D8%A7%D8%B2-%D9%88%D8%B1%D8%AF%D9%BE%D8%B1%D8%B3/