آموزش المنتور به پکیج قالب وودمارت اضافه شد ! حقیقت این است که این قالب فروشگاهی جذاب دارای امکانات بسیار زیادی است که تمامی نیازهای یک سایت فروشگاهی را برطرف می کند. افزونه ای که با فعال سازی آن مشکل دوباره بوجود می آید را باید حذف و یا جایگزین کنید تا تداخل یا مشکل آن از روی سایت شما به طور کامل برطرف شود. صفحه ساز ویژوال کامپوزر: یکی از مهم ترین دلایلی که باعث می شود قالب وودمارت از سایر محصولات متمایز گردد صفحه ساز حرفهای آن است که به کاربر این امکان را می دهد تا به راحتی با چند کلیک و جابجایی کل صفحه خود را بسازد.

برای اینکه به شما کمک کنیم تا یک قالب وردپرس خبری زیبا و در عین حال بسیار بهینه و سبک انتخاب کنید. هر نوع فروشگاه اینترنتی را که تصور کنید بسازید و شروع به کسب آن جریان منفعل منفعل کنید که در مورد "WoodMart" برای وردپرس فکر کرده اید و هرگز به عقب نگاه نکنید. اگر سایت مجله ای دارید می توانید از دموهای مناسب قالب وودمارت که مطابق با نیازهای شما هست طرح خود را پیدا کنید تنها کاری که شما باید انجام دهید انتخاب مناسب ترین طرح و وارد کردن آن است! اگر شما تصمیم دارید که وارد عرصه کسب درآمد از اینترنت شوید و میخواهید یک فروشگاه اینترنتی را راهاندازی کنید، قالبهای معرفیشده در بالا را با دقت بررسی کنید و بهدلخواه یکی را انتخاب کنید.

یعنی قالب وبسایت باید به گونه ای باشد که رتبه شما را در جستجوگر گوگل بالا ببرد. در حوزه سایت فروشگاهی در وردپرس قالب های فروشگاهی زیادی وجود دارد که امکان طراحی سایت فروشگاهی را به افراد می دهد. امکان دیگری که پوسته وردپرس فروشگاهی woodmart در خود به کار برده است، استفاده از مگا منو های شکیل، حرفه ای و کاربر پسند میباشد. این به کاربران کمک می کند تا هزینه های زیادی را پس انداز کنند که بعداً می تواند برای اهداف مختلف دیگری مورد استفاده قرار گیرد. شکلهای متفاوت نمایش و حالتهای گرافیکی متفاوت برای اهداف خاصی در نظر گرفته شدهاند و شما میتوانید از آنها بهره ببرید.

قالب فروشگاهی وودمارت بیش از 10 طرح متفاوت برای فوتر وبسایت در اختیارتان می گذارد. همانطور که گفیتم قالب وودمارت یک قالب فوق حرفه ای است و یکی از بهترین گزینه ها برای سایت های فروشگاهی می باشد اما اما بسیاری از افرادی که از این پوسته استفاده می کنند متاسفانه با تمام ظرفیت های قالب آشنا نمی باشند و نمی توانند یک سایت جذاب و حرفه ای طراحی کنند و صرفا یک طراحی ساده برای سایت خود انتخاب می کنند که این طرح های ساده را با قالب های ساده نیز می شود طراحی کرد. سازگاری با ووکامرس: یکی از بهترین ویژگی های این افزونه سازگاری با ووکامرس است و شما میتوانید آنرا با ووکامرس ادغام کنید و قالب های فروشگاهی برای وب سایت خود طراحی کنید و یا در برگه های خود محصولات ووکامرس را برای فروش قرار دهید، این مزیت میتواند بسیار در زمینه طراحی لندینگ پیج به شما کمک کند و شما میتوانید در لندینگهای خود محصولات را قرار دهید.

پرفروشترین و یکی از بهترین قالبهای فروشگاهی وردپرس در تم فارست، قالب فلت سام است. وودمات Woodmart نام قالب فروشگاهی دیگری در وردپرس می باشد که این قالب هم مانند فلت سام طرفداران زیادی را دارد و از محبوبیت بالایی برخوردار می باشد. تنظیمات قالب وردپرس فروشگاهی وودمارت: تنظیمات حرفهای و پیشرفته که امکانات پوسته وودمارت را به وسیله آن میتوانید کنترل کنید. در قالب woodmart وردپرس به موتورهای جستجو بسیار دقت شده و سازندگان آن تلاش کرده اند تا یک قالب کاملاً بهینه را طراحی و ارائه نمایند. قالب فروشگاهی چندمنظوره woodmart با امکانات بیشماری که دارد کاملا قابلیت شخصی سازی را در اختیار کاربر قرار میدهد. یعنی کافی است قالب را نصب و آپدیت کنید.

https://www.behance.net/woodmarttheme