ولی با توجه به اهمیت کاربرد این افزونه در بهینه سازی سرعت سایت، این پلاگین را در فهرست بهترین افزونه های کش وردپرس معرفی می کنیم تا بهترین ها را در یک مقاله راهنمای جامع به شما معرفی کرده باشیم. این مورد با توجه به سیاست گوگل نسبت به اهمیت به کاربران موبایل بسیار توصیه می شود. شما در این قسمت میتوانید تعیین کنید که از نقشه سایت XML برای خزش استفاده کند، همچنین میتوانید این گزینه را غیرفعال کنید که ما توصیه نمیکنیم، چرا که با حضور کاربران در صفحات افزونه شروع به کش کردن صفحات میکند. در صفحه پیشخوان می توانید تمامی فایل های کش شده را حذف کنید. شده و در هنگام اسکرول کردن صفحه به پایین تمامی تصاویر باز شده و قابل مشاهده باشند. با کش کردن صفحات سایت قبل از بارگزاری باعث افزایش رتبه سایت در موتور های جستجو میشود . با سرعت بیشتر و حجم کمتر لود میشود که باعث راحتی کاربر و کاهش استفاده از پهنای باند میشود.

شدن حجم کمتری رو اشغال میکند و داشتن حجم کمتر نیز به معنای سرعت بیشتر میباشد. با توجه به توضیحاتی و مقایسه ای که انجام شد حتما متوجه شدید که افزونه WP Rocket بهترین افزونه ممکن برای افزایش سرعت سایت شماست. اگر نظر ما را بخواهید، با توجه به اینکه زیاد موافق نصب افزونه های بیش از حد روی سایت نیستیم، پیشنهاد میشود افزونه همه کاره و البته معتبری مثل راکت را روی سایت نصب کرده و از قابلیت های فوق العاده آن استفاده کنید. اگر سایت شما از HTTPS در کلیه صفحات سایت فعال است، از کش استفاده می کند. کش کردن صفحات سایت یکی از راههای افزایش سرعت سایت میباشد که این امکان در افزونه WP Rocket تعبیه شده است. پشنهاد ما استفاده از افزونه افزایش سرعت وردپرس (wp rocket ) است.

این موضوع میتواند چالشهای پیش روی استفاده از افزونه WP Rocket را به حداقل برساند. فعال کردن در: این گزینه برای تنظیم فعال سازی قوانین برای طرح فعلی استفاده می شود. به صورت دائم استفاده کنید. افزایش سرعت لود سایت وردپرس از جمله دغدغه های بسیار مهم وبمستران است چرا که سرعت لود سایت بالا برود به کاربر بازدید کننده تجربه ی خوبی در استفاده از سایت شما منتقل می شود و می توانید علاوه بر دریافت رتبه بهتر در موتور جستجو، کاربران راضی را از مشتریان بالقوه به مشتریان بالفعل تبدیل کنید. ثانیه! وافعیت تلخی است ولی باید پذیرفت! نشود به طور میانگین فقط 7 ثانیه زمان دارید! همه شما از اهمیت افزایش سرعت سایت اطلاع دارید. Always Purge URL: آدرسهایی که تمایل دارید مداوم کش آنها پاک شوند. این دو پلاگین تنظیمات بسیار کمی دارند ولی خیلی سریع کش سایت شما را راه اندازی می کنند.

با توجه به افزونههای بیشماری که وجود دارند، گاها به افزونههای جالبی برمیخوریم که احساس میکنیم میتوانند در سایت وردپرسی ما مفید باشند. زمانی که شما وارد پیشخوان وردپرس میشوید، کلیه تنظیمات برای اینکه یک سایت با محتوای معمولی اجرا کنید وجود دارد، اما با توجه به افزایش روزافزون رقابت بین سایتها در تمام زمینهها هر مدیری در تلاش ارائه بهروزترین مطالب و زیباترین شکل سایت میباشد و میداند که سهولت دسترسی کاربران به نوع مطالب در بدست آوردن انبوهی از مخاطبین موثر است. اما خالی از لطف نیست که شما را با افزونهای آشنا کنیم که در حلوفصل این مشکلات میتواند شما را یاری کند. و فونتی هم که داریم به woff2 تبدیل کنیم و سپس اون فونت رو preload کنیم.

افزونه موشک هم از این قاعده مستثنی نیست و شما میتوانید با ذخیره آخرین تغییراتی که ایجاد کردهاید در صورت لزوم از آنها استفاده نمایید. ذخیره سازی افزونه wp rocket می تواند سرعت سایت شما را چندین برابر کند این یکی از مهمترین معیار موتور های جستجو مثل Google است که برای هر وبسایتی ضروری و لازم است. این عملکرد برای سئو سایت هم بسیار مفید و ضروری است. برای بالا بردن سرعت بارگذاری اطلاعات، خودمان هم میتوانیم دست بکار شویم. این افزونه یکی از محبوب ترین و پرفروش ترین افزونه های وردپرسی به شمار می رود که قابلیت ها و امکانات زیادی را جهت بهینه سازی و افزایش سرعت لود سایت به کاربر ارائه می کند. مطمئنا سایت وردپرسی شما دارای فایل های css و js زیادی می باشد که در اکثر مواقع این فایل ها به صورت فشرده شده نیستند و در زمان بارگزاری صفحه به دلیل بارگزاری این فایل ها توسط مرورگر حجم بالایی از ترافیک کاربر را مصرف می کنند و این مصرف ترافیک بالا یعنی دیر لود شدن صفحه ، حال زمانی که شما از افزونه wp rocket استفاده می کنید این افزونه این فایل ها را فشرده و بهینه می کند و تاثیر بسیار بالایی را در زمان بارگزاری صفحه خواهند داشت .

https://www.fardanews.com/%D8%A8%D8%AE%D8%B4-%D9%81%D9%86%D8%A7%D9%88%D8%B1%DB%8C-107/1087911-%D9%86%D8%B5%D8%A8-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D9%88%D9%86%D9%87-%D9%81%D8%A7%D8%B1%D8%B3%DB%8C-%D8%B1%D9%88%D8%B4-%D9%86%D8%B5%D8%A8-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D9%88%D9%86%D9%87-%D8%B1%D8%A7%DA%A9%D8%AA/?pr=1