در بخش مسیر راهنما که در فهرست ظاهر جستجو قرار داره ما شاهد تنظیماتی برای Breadcrumbs ایجاد شده توسط یواست خواهیم بود؛ نگران نباشید، افزونه ی یواست در انتهای این صفحه برای شما لینکی آماده کرده است که به مقاله ی آموزش قرار دادن Breadcrumbs افزونه ی یواست در سایت رسمی خودشون میره و میتونید خیلی راحت این قابلیت رو به سایت تون اضافه کنید. پس از سفارشیسازی تنظیمات و ذخیره آنها وقت آن است که افزونه yoast seo premium صفحات خود را آنالیز کنید، این افزونه قدرتمند به طور کاملا دقیق و حرفهای هر کدام از صفحات وبسایت شما را به طور مجزا مورد بررسی قرار میدهد، در انتهای هر کدام از برگهها یا نوشتههای موجود در وبسایت شما عنوانی با نام Yoast SEO وجود دارد که در ادامه مروری بر آنها خواهیم داشت.

نکته مهمی که باید هنگام استفاده از افزونه حافظه پنهان بیاد داشته باشید این است که هر وقت تغییری در سایت خود ایجاد کردید باید حافظه نهان را پاک کنید. فقط کافی است آن را نصب کنید. اگر می خواهید وضعیت و سئو وردپرس خود را تا حد ممکن بهینه سازی کنید , یا از هزینه های سنگین سئو مجبور هستید دوری کنید ! اگر مایل هستید URL های سایت شما فارسی باشد کلمه کلیدی را در نامک یا URL قرار دهید. این ویژگی، افزونه Premium SEO Pack را از بقیه متمایز می کند و قطعا ارزش امتحان کردن را دارد. بار دیگر، شما باید بعد از نصب این افزونه تنها بررسی یک کادر و فعال یا غیرفعال کردن آن است. کافیست بعد از نصب ووکامرس سئو ٬ تنظیمات Schemaو OpenGraph را انجام دهید تا محصول به خوبی در شبکه های اجتماعی نمایش داده شود. بعد از خریداری کردن و دانلود افزونه یواست سئو از وب سایت ویژوال کامپوزر فارسی می توانید برای مادام العمر آپدیت ها یا به روز رسانی های این افزونه را در پنل کاربری خود داشته باشید.

برای اکثر کاربران، فعال کردن قابلیت ذخیره سازی اولیه کافی است. از چند مورد این قابلیت ها می توان به یافتن مشتریان بالقوه برای شما در نزدیکی محل کسب و کارتان اشاره کرد. باید اشاره کنیم که این نزدیکی از لحاظ موقعیت مکانی است و عموما نزدیک ترین همسایگان تجاری شما در شهر شما افزونه yoast seo premium خواهند بود. بلاخره ویژگی که بسیاری از کاربران درخواست کرده بودند منتشر شده و ما خوشحالیم که این ویژگی را معرفی کنیم. HTTPS یک عامل رتبه بندی است، بنابراین بسیار مهم است که SSL را در سال ۲۰۱۹ داشته باشید. اگر بدست آوردن رتبه بالا در گوگل به راحتی نصب چند افزونه SEO بود، همه افراد دارای وب سایت وردپرس می توانستند در نتایج گوگل به راحتی رتبه خوبی بدست بیاورند.

اما همه از ویرایشگر کد استفاده نمی کنند. آنتی اسپم ها بدون نیاز به captcha، نظرات اسپم را فیلتر می کنند. LetsEncrypt گواهینامه های SSL را به صورت رایگان ارائه می دهد و میزبان های زیادی از این ابتکار پشتیبانی می کنند. اگر میخواهید توضیحات DMOZ در نتایج جستجو نمایش داده نشوند بهتر است گزینه افزونه yoast seo premium اجبارافزودن برچسب متا رباتها noodp به صورت کلی به سایت را غیر فعال نمایید. یواست سئو به شما اجازه می دهد تا الگوهایی برای عنوان و متا دیسکریپشن انواع پست ها ایجاد نمایید. نصب افزونه یاست سئو در وردپرس باعث می شود تا بتوان روی سئو سایت مانور بیشتری داد. سئو وردپرس هیچ تفاوتی با سایر انواع سئو ندارد.

https://www.bloglovin.com/@mohammadtaba/-yoast-seo