قابلیت جستجوی محصولات به صورت تمام صفحه با Ajax یکی از قابلیت های خوب این قالب می باشد. قالب اوریجینال، زبان اصلی و چند منظوره وودمارت به شما توانایی و قابلیت ساختن فروشگاههایی مانند دیجیکالا را به آسانی میدهد. قالب وودمارت میتواند برای ساختن تمام فروشگاهها مورداستفاده قرار گیرد. راه اندازی این قالب با استفاده از بسته نصبی تنها 5 دقیقه زمان نیاز دارد و پس از آن یک سایت کامل خواهید داشت همانند نمونه دمو ما که فقط کافیست اطلاعات پیش فرض را حذف و اطلاعات خود را جایگزین نمایید . افزونه های نصب شده با اطلاعات انگلیسی میباشد که پس از نصب یک سایت کامل مانند دمو فارسی خواهید داشت .

و در صورتیکه در نصب هر محصول مشکل داشته باشید پشتیبانی پی سی تمپلیت مرتبه نخست برای شما بسته نصبی خریداری شده را به صورت کاملا رایگان نصب و تحویل شما خواهند داد و پس از آن اقدام به ویرایش و درج مطالب خود نمایید . آموزش با احسان قسیمی سلام و عرض ادب - بله قالب وودمارت ؛ هم تمپلیت با صفحه ساز المنتور داره هم با ویژوال کامپوزر - شما قبل از درون ریزی دمو میتونید صفحه ساز تون رو انتخاب کنید. نکته : قیمت قالب به همراه آموزش وودمارت با تخفیف 20 درصدی به قیمت 100 هزار تومان ارائه میگردد. قالب وودمارت یکی از بهترین قالب های فروشگاهی وردپرس در 2 سال اخیر هستش که از وقتی فروشش شروع شد به کی از قالب های بسیار حرفه ای و کامل تبدیل شد که در دنیا همان روزهای اولیه مورد توجه زیادی قرار گرفت و توانسن فروش خوبی رو در بین قالب های مشابه داشته باشد و به یک رقیب جدی برای قالب های فروشگاهی دیگر تبدیل شد.

در تنظمیات قالب وودمارت woodmart همه چیز بهینه سازی و توسعه داده شده تا به درخواست های شما که مربوط به سفارشی سازی قالب می باشد، با کمترین نگرانی پاسخ داده شود. این افزونه همچون دو افزونه قبلی برترین افزونه چند زبانه کردن سایت های وردپرسی می باشد. به جرات میتوان گفت با این امکانات حرفه ای میتوان پوسته ی وود مارت را یکی از برترین قالب ها در سیستم های فروشگاهی میباشد و شما تا زمانی که این پوسته را راه اندازی نکرده و از ان استفاده کاربری نکنید هیچگاه تفاوت آن را با دیگر پوسته های موجود در بازار حس نخواهید کرد پس همین الان دست به کار شوید.

افزونه های نصب شده با اطلاعات فارسی میباشد که پس از نصب یک سایت کامل مانند دمو فارسی خواهید داشت . بدیهی است که شما با نصب این پوسته مدرن قادر به افزایش رنک سایت خود در میان رقبای دیگر خواهید بود و در کوتاه ترین زمان ممکن بهترین نتیجه را خواهید گرفت. تمام طراحی ها ، کد نویسی ها و افزونه های به کار رفته در قالب woodmart وودمارت در حرفه ای ترین سطح ممکن میباشند به گونه ای که شما را از نصب هر گونه ابزار و افزونه اضافی برای رفع احتیاجات فروشگاهی بی نیاز میکند. از دیگر مزیت های قالب woodmart وودمارت وجود کدنویسی حرفه ای که سبب شده این قالب تماما ریسپانسیو و واکنش گرا باشد و همانطور که حرفه ای ها میدانند در این روز ها از اصلی ترین و موثر ترین دلیل در بهینه شدن میان موتور های جستجو گر نظیر گوگل ، قابلیت ریسپانسیو و واکنشگرا بودن نسبت به تمامی پلتفرم ها و دستگاه های موجود در بازار میباشد.

https://diigo.com/0l43zu

https://www.diigo.com/annotated/81ca01a0c34b7caf415c04db8f9cb37d